MB-4 pasaulē pirmā 4-adatu sadzīves lietošanai paredzētā izšūšanas mašīna. Jūs ne tikai saņemsiet visu, ko spēj sniegt Janome izšūšanas mašīnu augstā kvalitāte, bet vēl četras reizes vairāk! Nav jābaidās no tās profesionālā izskata, dažādi jauninājumi ērtākai lietošanai, ir tas, ko var sagaidīt no Janome. Izšujot ar MB-4, Jūs saīsiniet izšūšanas laiku un iegūstat ļoti augstas kvalitātes izšuvumus. Liela priekšrocība ir automātiska diegu pārstaipu nogriešana izšūšanas laikā. Dizainus ir ļoti viegli rediģēt un kombinēt vadības bloka ekrānā. Komplektācijā trīs dažādu izmēru rāmji. Iespējams papildus iegādāties rāmi cepuru izšūšanai, rāmi zeķu izšūšanai, rāmjus monogrammām.


Lasiet aprakstu par šo produktu arī ražotāja mājas lapā »»

Vadības panelis

Vadības panelis
Pievienojams vadības panelis uzstādījumu veikšanai un rediģēšanai ar 65536 krāsu ekrānu.

   

Apgaismojums

Apgaismojums
Īpašas, spilgti baltas LED lampiņas pilnībā apgaismo darba virsmu.

   

Automātiska diegu pārstaipu nogriešana

Automātiska diegu pārstaipu nogriešana
MB-4 automātiski nogriež diegu pārstaipus starp burtiem un dizaina daļām.

   

Spolītes uztīšana

Spolītes uztīšana
Iespēja, kādas nav pat profesionālajām mašīnām - spolītes uztīšana izšūšanas laikā.

   
Vadības panelis uz korpusa

Vadības panelis uz korpusa
MB-4 ir vadības panelis uz korpusa, lai varētu veikt izšūšanu, ja nav uzstādīts pievienojamais vadības panelis. Šai izšūšanas mašīnai ir 3Mb atmiņa, kura ļauj saglabāt 1500000 dūrienus vai apmēram 100 dizainus.

   
Savienojums ar datoru

Savienojums ar datoru
Jūs variet iekopēt dizainus šujmašīnā, izmantojot USB vada pieslēgumu tieši no datora, vai arī ievietot vadības panelī USB atmiņas kartes (flash) lasīšanai.

   
Izšūšanas rāmji

Izšūšanas rāmji
Komplektācijā iekļauti trīs biežāk lietojamo izmēru rāmji, kuri ir ļoti viegli uzstādāmi. MB-4 var pievienot arī rūpniecisko izšūšanas mašīnu Tajima standarta rāmjus.