Lasiet aprakstu par šo produktu arī ražotāja mājas lapā »»
Izšūšanas laukums - 230 x 300 mm
Šujmašīnas maksimālais izšūšanas laukums ir 230 x 300 mm.
480 ieprogrammēti dizaini
Šujmašīnas atmiņā ieprogrammēti 480 dizaini izšūšanai.
Alfabēts izšūšanai - 10 fonti
Uzrakstu veidošanai paredzēti 10 fontu veidi.
Automātiska pārstaipu nogriešana
Izšūšanas laikā diegu pārstaipi starp dizaina daļām tiek automātiski nogriezti un izvilkti auduma kreisajā pusē. Tas ievērojami atvieglo darbu un saīsina gatavā izšuvuma apstrādei patērējamo laiku.
USB zibatmiņa
Jūs variet iekopēt dizainus šujmašīnā, izmantojot USB zibatmiņu (flash memory stick).
Tiešais pieslēgums datoram
Jūs variet iekopēt dizainus šujmašīnā, izmantojot USB vada pieslēgumu tieši no datora.
Dizainu kombinēšana
Vairāku zīmējumu kombinēšana, vienota dizaina izveidei, tieši šujmašīnas ekrānā.
Dizainu rediģēšana
Dizainu dalīšana, rotēšana, kopēšana un pārbīdīšana izšūšanas laukumā, kombinēšana, izšuvumu grupēšana u.c.
Interaktīvais ekrāns - 120 x 190 mm
Šujmašīnai ir krāsains, interaktīvs, skārienjūtīgs ekrāns, vienkāršs lietošanā. Atliek tikai pieskarties ar pirkstu vai irbuli, lai aktivizētu ikvienu funkciju vai uzstādījumus.
Komplektācijā 5 izšūšanas rāmji
Komplektācijā iekļauti 5 izšūšanas rāmji. Citu izmēru rāmjus ir iespējams nopirkt papildus.
Automātisks diega spriegojums
Šujmašīnai ir automātisks diega spriegojums, bet ja nepieciešams to var izmainīt.
Sensors augšējā un apakšējā diega kontrolei
Lai sekotu diega daudzumam spolītē, reaģētu uz augšējā diega pārrāvumiem un kontrolētu vai nav izbeidzies augšējais diegs, uzstādīti augšējā un apakšējā diega sensori.
500 dūrienu veidi
Šujmašīnai ir 500 dūrienu veidi, t.sk. 12 veidu 1-soļa pogcaurumi, darba dūrieni, dūrieni trikotāžai, kviltingam, satīna dūrieni un dekoratīvie dūrieni.
Horizontāli novietots kuģītis
Šāda kuģīša sistēma nodrošina klusu šujmašīnas darbību, atvieglo spolītes ievietošanu un novērš apakšējā diega samezglošanos. Spolītes turētāja vāciņš ir caurspīdīgs, lai varētu sekot diega daudzumam spolītē. 
1-soļa pogcaurums
Jums atliek tikai ievietot pogu automātiskā pogcauruma pēdiņā, pavilkt uz leju pogcauruma sviru, piespiest pedāli, un tiks uzšūts pogas izmēram atbilstošs viena soļa pogcaurums.
Regulējams dūriena garums - 5mm
Šujmašīnai iespējams uzstādīt Jums nepieciešamo dūriena garumu. Maksimālais dūriena garums - 5mm. 
Regulējams dūriena platums - 9mm
 Šujmašīnai iespējams uzstādīt Jums nepieciešamo dūriena platumu. Maksimālais dūriena platums - 9mm.
AcuFeed - vairāku auduma kārtu precīza padeves sistēma (augšējais transportieris)
Precīzi un vienlaicīgi tiek pārbīdīta gan augšējā, gan apakšējā auduma kārta. Tikai Janome izdevies patiesi apvienot vienā sistēmā novatorisko AcuFeed pēdiņu un unikālo 7 zobstieņu mehānismu. Visi audumi tiek pārvietoti vienmērīgi un līdzeni, pat ja tas ir samts vai velvets. Arī vatētu izstrādājumu šūšana nesagādās grūtības.
Taisnā dūriena adatu plāksnīte
Taisnā dūriena adatu plāksnīte apvienojumā ar sensoru tehnoloģiju ļauj šūt ideāli taisnas vīles.
Šūšana "brīvās pārvietošanas" tehnikā
Iespējams uzstādīt režīmu šūšanai "brīvās pārvietošanas" tehnikā bez speciāli tam paredzētas pēdiņas.
Pagarināta darba virsma - 280 mm
Šujmašīnai ir pagarināta darba virsma pa labi no adatas - 280mm. Tas atvieglo apjomīgu izstrādājumu šūšanas procesu. 
Papildus motors spolītes uztīšanai
Lielisks šūšanai patērētā laika ekonomētājs, jo motors spolītes uztīšanai ir atsevišķs un funkcionē neatkarīgi no šujmašīnas motora. 
Ceļa svira
Paceliet pēdiņu ar ceļa sviru, lai šūšanas laikā varētu pieturēt izstrādājumu ar abām rokām. Tas atvieglo šūšanas procesu, īpaši, šujot ļoti garas vīles vai strādājot kviltinga tehnikā.
Biezu un plānu audumu šūšana
Pateicoties iespējai pacelt pēdiņu maksimāli augstu un lielajam adatas caurduršanas spēkam, iespējams kvalitatīvi šūt pat ļoti biezus audumus (džinss, mēteļu audumi, āda) un vairākas auduma kārtas. Arī plānu audumu šūšana nesagādā nekādas grūtības.
Regulējams pēdiņas spiediens
Izmainot pēdiņas spiedienu uz audumu, iespējams kvalitatīvi šūt dažāda biezuma un faktūru audumus.
Šūšana atpakaļgaitā vīles nostiprināšanai
Piespiežot atpakaļgaitas sviru, šujmašīna šuj atpakaļgaitā. Šādā veidā var ātri un vienkārši nostiprināt sašūtās vīles.
Auduma padeves zobiņu atslēgšana
Lai piešūtu pogas, lāpītu vai veidotu dekoratīvo apdari „brīvās pārvietošanas” tehnikā, iespējams atslēgt auduma padeves zobiņus.
7-punktu zobstieņa mehānisms
Šis unikālais mehānisms ļauj uzsākt šūšanu no pašas auduma malas. 7-punktu zobstieņa mehānisms nodrošina arī pat piecu vai sešu auduma kārtu kvalitatīvu sašūšanu, neveidojot nobīdes starp auduma kārtām.
Šūšana ar dubulto adatu
Lai nošūtu precīzi paralēlas vīles vai izveidotu skaistu dekoratīvo apdari, šujmašīnai var uzstādīt dubulto adatu. Var izvēlēties dubultās adatas ar dažādiem attālumiem starp adatām (2mm, 2.5mm, 4mm, 6mm). 
Dubultās adatas ierobežotājs
Lai šujot dekoratīvos dūrienus ar dubulto adatu nenolauztu adatas pret pēdiņu, iespējams automātiski ierobežot dūriena platumu. 
Šūšanas ātruma ierobežošana
Uzstādot šūšanas ātruma ierobežotāju pret atzīmi >> vai >, pat spiežot ar lielu spēku uz pedāli, šūšanas ātrums būs samazināts. Šo iespēju parasti izmanto šujot sarežģītas izstrādājuma detaļas vai iesācēji šūšanā.
Diega ievēršanas palīgierīce
Šī palīgierīce nodrošina ātru un vienkāršu diega ievēršanas procesu, neradot ne mazāko piepūli Jūsu acīm.
Automātiska diega nogriešana
Pabeidzot šūšanu, nospiediet diega nogriešanas taustiņu- augšējais un apakšējais diegs tiek nogriezts. Diegu gali tiek izvilkti auduma kreisajā pusē un šujmašīnā palikušie diegu gali ir atstāti tādā garumā, lai varētu uzsākt šūt nākamo vīli. Šo funkciju var arī ieprogrammēt vīles nobeigumā.
Automātisks nostiprinājums
Vīles sākuma un beigu nostiprinājums ar dažiem ļoti neliela izmēra taisnajiem dūrieniem. Šo funkciju var arī ieprogrammēt vīles nobeigumā. 
Adatas augšējās/apakšējās pozīcijas taustiņš
Šī funkcija ļauj izvēlēties adatas pozīciju pārtraucot šūšanu. Jūs variet norādīt, lai adata paliek augšējā pozīcijā (nākošās vīles uzsākšanai) vai, lai tā paliek audumā (pagriezienos auduma stūrī).
Start/stop taustiņš
Šo taustiņu izmanto, lai uzsāktu vai pārtrauktu šūšanu. Dažus pirmos dūrienus šujmašīna sāks šūt lēni, pēc tam ātrums palielinās, ja nav uzstādīts šūšanas ātruma ierobežojums. Start/stop taustiņu nevar izmantot, ja šujmašīnai pieslēgts pedālis.
Šūšanas padomdevējs
Šūšanas padomdevējs iesaka piemērotāko dūriena veidu un uzstādījumus jūsu izvēlētajam auduma veidam un šūšanas operācijai.
"Brīvā pleca" platforma aprocēm
Noņemamā piederumu kastīte ļauj pārvērst darba virsmu tā, lai ērti varētu šūt cilindriskas detaļas vai bērnu apģērbus. Pavelciet piederumu kastīti pa kreisi un noņemiet to.
Vienkārša pēdiņas maiņa
Piespiediet sviru pēdiņas aizmugurē un noņemiet pēdiņu. Lai uzstādītu jaunu pēdiņu, novietojiet to zem pēdiņas turētāja un nolaidiet pēdiņas pacēlēju.
Dubultais darba virsmas apgaismojums (LED)
Dubultais LED apgaismojums lieliski izgaismo šūšanas laukumu adatas rajonā un darba virsmu. Strādājot ar šādu apgaismojumu jūsu acīm neradīs piepūli pat mazu, smalku detaļu šūšana.
Diega nogriezējs
Šujmašīnas korpusa kreisajā malā ir iebūvēts diega nogriezējs. Pēc vīles nošūšanas audumu pavelk uz aizmuguri, tālāk turpina virzīt uz priekšu, ievadot diegus nogriezējā un nogriež diegus. Šujmašīnā palikušie diegu gali ir atstāti tādā garumā, lai varētu uzsākt šūt nākamo vīli. 
Adatu plāksnīte ar atzīmēm vīles platumam
Līnijas uz adatas plāksnītes palīdz atmērīt vīles pielaiduma platumu. Skaitļi uz adatas plāksnītes norāda attālumu no adatas centrālās pozīcijas līdz pielaiduma atzīmei. Parasti norādītas vīles pielaiduma atzīmes uz adatas plāksnītes ir 5mm, 10mm, 15mm un 20mm. 
Kastīte piederumu uzglabāšanai
Piederumu kastīte pēdiņu, spolīšu un citu aksesuāru uzglabāšanai.
Galds darba virsmas palielināšanai
Darba virsmu palielinošs galdiņš, lai ērti varētu šūt apjomīgus projektus.
Rokturis pārnēsāšanai
Lai šujmašīnu varētu ērti pārvietot, tai ir rokturis. 
Cietais pārsegs uzglabāšanai
Laikā, kad šujmašīna netiek izmantota, ieteicams to uzglabāt zem pārsega, lai pasargātu no putekļiem. 
Komplektācijā 21 pēdiņa
Šujmašīnas komplektācijā ir 21 pēdiņa, ar kuru palīdzību būs iespējams vienkāršāk izpildīt dažādas specifiskas šūšanas un izšūšanas operācijas.