Pēdiņa JANOME ar rullīti

Šūšanas laikā pēdiņas rullītis griežas un tādā veidā palīdz pārvietot audumu. Ar šo pēdiņu var viegli pāršūt pāri biezām vīlēm vai nelīdzenām virsmām. Ideāli piemērota biezu audumu, velveta, uzkārstu audumu, ādas vai vinila šūšanai. Uzstādiet izvēlēto dūriena veidu (taisno dūrienu zig-zag dūrienu vai dekoratīvos dūrienus) un šujiet.


10.40 Eur
Pēdiņa JANOME taisnajam dūrienam

Pēdiņu taisnajam dūrienam izmanto šujot ļoti plānus vai ļoti biezus audumus. Pēdiņas apakšējā daļa ir plakana, bez padziļinājuma un tas nodrošina vienmērīgu spiedienu uz audumu brīdī, kad tas virzās pāri auduma padeves zobiņiem. Pēdiņas nelielais atvērums adatai novērš dūrienu izlaišanu un vīles savilkšanos.
Pēdiņa paredzēta tikai taisnā dūriena šūšanai ar adatu centrālajā pozīcijā!!!


6.70 Eur
Pēdiņa JANOME teflona

Šujot ādu, vinilu vai mākslīgo ādu ieteicams izmantot teflona pēdiņu, jo tā izgatavota no īpaša materiāla, kurš nepielīp pie šujamā auduma. Teflona pēdiņu var izmantot šujot dažādus dūrienu veidus.


20.60 Eur
Pēdiņa JANOME savienojuma dūrienam

Pēdiņa paredzēta izstrādājumu vīļu nostepēšanai, lai iegūtu ideāli taisni nostepētas vīles. To var izmantot arī mežģīņu, lentītes piešūšanai vai divu auduma gabalu savienošanai. Pēdiņu izmanto arī šujot kviltinga tehnikā, lai dekoratīvie dūrieni simetriski novietotos pāri vīlei.


11.10 Eur
Pēdiņa JANOME spodrdūrienam

Pēdiņa paredzēta blīvu dekoratīvo dūrienu šūšanai. Pēdiņas apakšējā daļā izveidots padziļinājums un īpaši gluda virsma, lai pēdiņa labāk slīdētu pāri blīvajiem dekoratīvajiem dūrieniem.


2.90 Eur
Pēdiņa JANOME malas nostepēšanai

Šī pēdiņa ir ļoti noderīga šujot izstrādājumus „patchwork” tehnikā. Pēdiņas ierobežojošā plāksnīte palīdz virzīt audumu vienmērīgā attālumā no auduma malas. Ar šo pēdiņu var arī ļoti ātri un taisni nostepēt jau sašūtas vīles.


10.80 Eur
Pēdiņa JANOME savilkuma veidošanai

Ar šo pēdiņu var ātri un vienkārši izveidot vienmērīgu savilkumu plāniem audumiem. Izmainot dūriena garumu un/vai augšējā diega spriegojumu, var izmainīt savilkuma pakāpi.


11.10 Eur
Pēdiņa JANOME slīpā diega lentītei

Pēdiņa palīdz apšūt auduma malu ar slīpā diegā piegrieztu lentīti (lentītes maliņas iepriekš jau ir iegludinātas). Ar šķērēm vai cita spica priekšmeta palīdzību ievada lentīti pēdiņas konusveida pagarinājumā un ievada audumu pēdiņā. Šuj ar taisno dūrienu vai jebkuru citu dūriena veidu.


17.70 Eur
Pēdiņa JANOME overloka dūrienam

Izmantojiet overloka dūriena pēdiņu, lai apstrādātu auduma malas. Pēdiņas plāksnīte palīdz virzīt dūrienus tieši gar auduma malu, bet pēdiņas stienītis neļauj auduma malu savilkt.


9.00 Eur
Pēdiņa JANOME slēptajai apakšmalai

Ar šo pēdiņu var ātri apstrādāt izstrādājumu (bikšu, svārku u.c.) apakšmalas. Nepieciešams pareizi salocīt audumu un uzstādīt dūrienu neredzamās apakšmalas apstrādei. Šādā veidā var apstrādāt izstrādājumus no bieziem vai vidēji bieziem audumiem.


6.40 Eur
Pēdiņa JANOME maliņas ielocīšanai (4mm, 6mm)

Pēdiņu maliņas ielocīšanai izmanto plānu un vidēji biezu audumu malu apstrādei. Ievadot auduma maliņu pēdiņas izveidotajā ielocīšanas mehānismā, auduma mala tiek divas reizes ielocīta un nošūta ar taisno dūrienu. Lai pēdiņai vieglāk būtu precīzi ielocīt maliņu, ieteicams vispirms ar roku divas reizes nolocīt auduma maliņu (apmēram 2cm garumā), nošūt ar taisno dūrienu un tad ievadīt pēdiņas ielocīšanas mehānismā.

 

Iepakojumā ir 2 pēdiņas - 4 un 6mm ielocīšanai.


12.50 Eur
Pēdiņa JANOME zeimīšu šūšanai

Pēdiņu zeimīšu šūšanai var izmantot, ja uzstādīta dubultā adata. Atzīmējiet uz auduma līniju, pa kuru šūsiet pirmo, paralēlo dūrienu rindu. Nošujiet. Šujiet nākamo dūrienu rindu, ievadot jau nošūto zeimīti kādā, no zem pēdiņas izveidotajā gropītē.


Komplektācijā ir divas pēdiņas. Pēdiņa ar dziļākām gropītēm paredzēta vidēju biezu audumu dekoratīvajai apdarei.


16.20 Eur
Pēdiņa JANOME auklas iešūšanai

Šī pēdiņa paredzēta auklas iešūšanai apmalojuma lentē. Pēdiņas apkašā ir padziļinājums. Sagatavoto lentu novieto zem pēdiņas tā, lai aukla cieši iegultos padziļinājumā. Šujot pēdiņa virzīsies tieši pāri auklai un tā tiks precīzi iešūta. Maksimālais auklas diametrs ir 5mm.


10.30 Eur
Pēdiņa JANOME pērļu piešūšanai (2mm, 2.5-4mm)

Pēdiņa palīdz ātri un vienkārši piešūt pērļu virtenes pie izstrādājumiem. Piešujot pērļu virtenes plāniem audumiem, ieteicams zem auduma palikt stabilizējošu materiālu.

Komplektācijā ir divas pēdiņas - mazāka diametra (līdz 2mm) un lielāka (2.5-4mm) pērļu piešūšanai.


11.70 Eur
Pēdiņa JANOME triju aukliņu piešūšanai

Ar šo pēdiņu var izveidot interesantu dekoratīvo apdari savienojot vairākas aukliņas vienā un vienlaicīgi piešūt tās pie auduma. Pēdiņa atļauj vienlaicīgi izmantot 3 aukliņas. Dūriena platumam jābūt tādam, lai visas aukliņas tiktu nosegtas. Var izmantot zig-zag dūrienu vai dekoratīvos dūrienus. Vīles nostiprināšanai, ieteicams zem auduma palikt stabilizējošu materiālu.


6.40 Eur
Pēdiņa JANOME gumijas piešūšanai

Pēdiņas gumijas vadīšanas mehānisms šūšanas laikā izstiepj gumiju un vienlaicīgi piešuj to pie auduma. Var izmantot 6-12mm platu gumiju. Pēdiņu izmanto šujot sporta apģērbus, veļu u.c.


11.70 Eur
Pēdiņa JANOME rāvējslēdzēja iešūšanai

Ar pēdiņu rāvējslēdzēja iešūšanai iešūt rāvējslēdzēju ir ļoti viegli un vienkārši. Pēdiņu var uzstādīt pa labi vai kreisi no adatas, atkarībā no tā, kura rāvējslēdzēja mala tiek piešūta.


6.00 Eur
Pēdiņa JANOME slēptajam rāvējslēdzējam

Ar slēptā rāvējslēdzēja pēdiņu, var iešūt rāvējslēdzēju gan ļoti plāniem, gan ļoti bieziem audumiem. Slēpto rāvējslēdzēju iešuj pirms izstrādājuma vīļu sašūšanas. Zem pēdiņas ir divas gropītes, kuras atbīda audumu un palīdz pārvietot rāvējslēdzēju. Rāvējslēdzējam jābūt garākam par aizdarei atvēlēto garumu.


12.65 Eur
Palīgierīce JANOME zeimīšu šūšanai ar iestrādātu auklu

Palīgierīci uzstāda spolītes vāciņa vietā. Palīgierīces metāla detaļa paredzēta auklas vadīšanai. Ievadiet auklu cilindriskajā paaugstinājumā un šujiet pāri ar dubulto adatu. Komplektācijā ir divas palīgierīces, tievāku un resnāku auklu iešūšanai.


17.20 Eur
Pēdiņa JANOME augšējais transportieris

Ar šo pēdiņu var šūt gan parastus, gan stepētus materiālus. Ļoti labi pēdiņu augšējais transportieris var izmantot sašujot vairākas auduma kārtas. Pēdiņas zobiņi neļauj nobīdīties virsējai auduma kārtai attiecībā pret apakšējo auduma kārtu. Pēdiņas komplektācijā ietilpst arī stepēšanas lineāls. Var šūt dažādus dūriena veidus.


29.90 Eur
Palīgierīce JANOME ieloču veidošanai Ruffler

Ar šo palīgierīci var ļoti ātri izveidot vienāda izmēra mazas ielocītes. Iespējams uzstādīt 3 dažāda platuma ielocīšu veidošanu. Uzstādot sviru pret atzīmi 1, ielocītes veidosies pie katra dūriena, uzstādot pret 6 – pie katra sestā dūriena, uzstādot pret 12 – pie katra divpadsmitā dūriena. Ja sviru uzstāda pret "*" – ieloces neveidosies. Ar palīgierīces melno skrūvi var regulēt ieloces dziļumu. Ar šo palīgierīci var izveidot plisējumu vai mazas ielocītes plānam vai vidēji biezam audumam.


62.90 Eur
Spolīte JANOME

Spolītes paredzētas šujmašīnas apakšējā diega uztīšanai.

 

SVARĪGI: šī spolīte nav piemērota Brother STAR un Super ICE sērijas šujmašīnām.


0.50 Eur
Palīgierīce Husqvarna VIKING pogas piešūšanai

Ar šīs plāksnītes palīdzību var piešūt pogu un izveidot tai kājiņu. Plāksnītes viens gals ir biezāks, un tas ļauj izveidot pogai divas, dažāda garuma kājiņas. Plāksnīti var izmantot arī šujot pāri ļoti biezām vīlēm, lai atvieglotu pēdiņas pāreju. 


1.50 Eur
Nazītis ārdīšanai

Nazītis paredzēts vīļu izārdīšanai un pogcaurumu pārgriešanai. 


1.40 Eur
Spoles piespiedējs mazais

Šujot, uz diegu spoles nepieciešams novietot spoles piespiedēju. Tas nodrošina diega vienmērīgu notīšanos no spoles.

 

 

SVARĪGI: šis spoles piespiedējs ir piemērots JANOME, Husqvarna VIKING Emerald sērijas šujmašīnām un Huskystar C10, C20 šujmašīnām.


2.25 Eur