Stabilizators INSPIRA® Fast & Easy Tear-A-Way

INSPIRA® Fast&Easy Tear-A-Way ir pagaidu stabilizators, kurš nostiprina audumu šūšanas vai izšūšanas procesa laikā. Nedaudz teksturētā virsma veido labu saķeri ar audumu un tas palīdz izšujamo materiālu vieglāk ievietot rāmī. Šo stabilizatoru ir ļoti viegli noņemt, un tas atstāj ļoti maz šķiedrvielu atlikumu, pat tad, ja tiek izmantoti vairāki stabilizatora slāņi. Izgatavots no otrreizējās pārstrādes kokvilnas šķiedrām.

 

Paredzēts izšuvumiem ar vidēju vai lielu dūrienu skaitu, dekoratīvo dūrienu šūšanai. Piemērots kokvilnas, džinsu un citiem austajiem audumu veidiem.


10.60 Eur
Stabilizators INSPIRA® Light & Soft Fuse-On

INSPIRA® Light & Soft Fuse-On ar gludekli pielīmējamais trikotāžas stabilizators nodrošina pastāvīgu noturību delikātiem, slideniem audumiem.


Piemērots zīdam, taftam, atlasam, plāniem audumiem, bērnu izstrādājumiem. Var izmantot delikātu audumu nostiprināšanai, neradot papildus biezuma sajūtu.


11.90 Eur
Stabilizators INSPIRA® Clear N’ Melt

INSPIRA® Clear N’ Melt caurspīdīgo stabilizatoru var izmantot gan kā virskārtu, gan kā pamatni. Pieskaroties ar nedaudz vai vidēji sakarsētu gludekli, tas nekavējoties izzūd, neatstājot nospiedumus uz gludekļa, gludināmā dēļa vai izšuvuma.

 

Izmantojot kā virskārtu, piemērots izšujot audumus ar uzkārsumu, pūkainus audumus. Izmantojot kā pamatni, piemērots izšujot caurspīdīgus vai ļoti plānus audumus, plīvuraudumu, šifonu, organzu, audumus, kurus nav vēlams mitrināt.

 

Paredzēts izšuvumiem ar mazu dūrienu skaitu (ar mazu blīvumu).


12.90 Eur
Stabilizators INSPIRA® Tear N’ Wash

INSPIRA® Tear N’ Wash stabilizators sastāv no divām kārtām - mikrošķiedras un ūdenī šķīstoša papīra. Papīrs ūdenī pilnībā izšķīst, bet mokrošķiedras paliek iestrādātas izšuvumā, nostiprinot to.

 

Ļoti piemērots izšujot dvieļus, segas, vaļīgi austus audumus. Nav piemērots izšujot mežģīnes, 3D aplikācijas, rišeljē tehnikai.17.10 Eur
Stabilizators INSPIRA® Tear-A-Way

INSPIRA® Tear-A-Way vidēji biezs, noplēšamais stabilizators. Izšūšanas procesā adata sacaurumo stabilizatoru un to ir viegli atdalīt no izšuvuma. Atstāj pavisam niecīgus pārpalikumus izšuvuma malā, kuri mazgāšanas procesā izzūd pavisam.


Piemērots vidēji blīviem vai blīviem izšuvumiem, dekoratīvo dūrienu šūšanai, aplikācijām. Izmanto izšujot vidēji biezus vai biezus audumus, velvetu, audumus ar plūksnu, filcu.


25.00 Eur
Stabilizators INSPIRA® Dissolve-A-Way

INSPIRA® Dissolve-A-Way ir vidēji biezs ūdenī šķīstošs stabilizators, kuru izmanto, novietojot virs auduma, vai, iestiprinot rāmī vienu pašu, veidojot mežģīnes vai aplikācijas, izšujot rišeljē.


Novietojot virs auduma, izmanto, izšujot audumus ar uzkārsumu vai cilpām (frotē, velvets, flīss), lai tās gludi iestrādātu izšuvumā. Piemērots, izšujot uz virsmām ar reljefu.


26.20 Eur