Stabilizators INSPIRA® Light & Soft Fuse-On

Līmējamais stabilizators, 30.5cm x 4.6m

 

INSPIRA® Light & Soft Fuse-On ar gludekli pielīmējamais trikotāžas stabilizators nodrošina pastāvīgu noturību delikātiem, slideniem audumiem.


Piemērots zīdam, taftam, atlasam, plāniem audumiem, bērnu izstrādājumiem. Var izmantot delikātu audumu nostiprināšanai, neradot papildus biezuma sajūtu.


16.10 Eur
Stabilizators INSPIRA® Clear N’ Melt

Kūstošais stabilizators, 30.5cm x 22.9m

 

INSPIRA® Clear N’ Melt caurspīdīgo stabilizatoru var izmantot gan kā virskārtu, gan kā pamatni. Pieskaroties ar nedaudz vai vidēji sakarsētu gludekli, tas nekavējoties izzūd, neatstājot nospiedumus uz gludekļa, gludināmā dēļa vai izšuvuma.

 

Izmantojot kā virskārtu, piemērots izšujot audumus ar uzkārsumu, pūkainus audumus. Izmantojot kā pamatni, piemērots izšujot caurspīdīgus vai ļoti plānus audumus, plīvuraudumu, šifonu, organzu, audumus, kurus nav vēlams mitrināt.

 

Paredzēts izšuvumiem ar mazu dūrienu skaitu (ar mazu blīvumu).


14.80 Eur
Stabilizators INSPIRA® Tear N’ Wash

Ūdenī šķīstošais stabilizators, 50.8cm x 9.1m

 

INSPIRA® Tear N’ Wash stabilizators sastāv no divām kārtām - mikrošķiedras un ūdenī šķīstoša papīra. Papīrs ūdenī pilnībā izšķīst, bet mokrošķiedras paliek iestrādātas izšuvumā, nostiprinot to.

 

Ļoti piemērots izšujot dvieļus, segas, vaļīgi austus audumus. Nav piemērots izšujot mežģīnes, 3D aplikācijas, rišeljē tehnikai.19.60 Eur