MBX v5.0 ir profesionāla izšūšanas programma izstrādāta sadarbībā ar Wilcom International, kompāniju, kura ir līderis šajā nozarē. Vairs Jums nav nepieciešama programma COREL, lai veidotu savus izšuvumus, MBX v5.0 tā jau ir iekļauta. Digitizer MBX uzlabotais instrumentu panelis ļaus Jums rediģēt jau pabeigtus izšuvumus un izveidot savus dizainus vēl vieglāk. Jūsu izveidotie dizaini neatšķirsies no profesionāļu izveidotajiem Janome izšuvumiem. Programma ļauj rediģēt zīmējumu, tā kontūras, izmainīt aizpildījuma veidu, pārskatīt un izmainīt krāsas.
 
Programmas iespējas
 
MBX v5.0 ir iespēja veidot izšuvumus automātiski, pusautomātiski un manuāli, veidojot izšuvuma detaļas soli pa solim. Pieredzējuši programmas lietotāji varēs veikt jebkāda aspekta izmaiņas dizainā.
 
Funkcija Cross Stitch paredzēta dizainu izveidošanai krustdūriena tehnikā.
 
Funkcija „Freehand” - skiču zīmēšana un izšūšana „brīvās pārvietošanas” tehnikā, pievienojot saviem zīmējumiem, audumiem un dizainiem apjomu, faktūru un motīvus.
 
Funkcija Click-to Design automātiski pārveido attēlu izšuvumā, tikai nospiežot taustiņu.
 
Click-to-stitch pārveido attēla vai zīmējuma izvēlētos fragmentus izšuvumos, Jūsu norādītajā secībā.
  
Funkcija Photo Click automātiski pārveido fotoattēla kopiju izšuvumā.
 
Faktūras pievienošana ir viens no veidiem, kā padarīt izšuvumu vēl skaistāku. MBX v5.0 ir vairāk kā 150 dūrienu aizpildījumu veidi. Programmā iekļauts liels skaits aizpildījuma veidu delikātu, smalku, filigrānu dizainu izveidošanai.
 
Šī programma piedāvā arī unikālu aplikāciju izveidošanas iespēju. Piespiediet taustiņu Automatic Applique un automātiski tiks iezīmētas līnijas aplikācijas izvietošanai, sadieguma dūrieni un izveidoti aplikācijas piešūšanas dūrieni.
 
Kontūrlīniju (Outlines) veidošanai iespējams izmantot taisno dūrienu veidus, satīna dūrienus un dažādus musturus. Dūrieniem var regulēt garumu, platumu un blīvumu.
 
Dizainu izmēra izmainīšanas iespēja (Resizing Designs) ļauj Jums samazināt vai palielināt izšuvumu, saglabājot tam oriģinālo dūrienu blīvumu. Programma automātiski uzstāda dūrienu skaitu un pamata dūrienus izšuvuma nostiprināšanai.
 
MBX v5.0 piedāvā Jūsu dizainu pagriezt citā leņķī par vienu grādu, lai varētu uzstādīt izšuvumam piemērotāko pozīciju. Uzstādot dūrienus dažādos leņķos, izšuvumam var izveidot ēnojuma efektu un apjomu. Dizainus var pavairot un uzstādīt spoguļattēlā, vai izmantojot „copy” un „paste” iespēju izveidot liela izmēra izšuvumus. Ļoti vienkārši tagad ir veidot dizainus liela izmēra projektiem (galdautiem), izveidojot tiem apdares stūros un malās.
 
Krāsu bagātīgā izvēle ļauj Jums izveidot dabiskus ziedu, dzīvnieku un citu objektu izšuvumus, izmantojot dūrienu pārklājumus un ēnojumu. Jūs variet izmantot jebkuru krāsu un izveidot pat dzīvnieku apspalvojumu vai citus efektus, kuri izskatās kā rokdarbu tehnikā izšūti.
 
Pievienojiet dizainiem uzrakstus vai monogrammas, lai personalizētu savus izstrādājumus. Tekstus var dažādot tos izstiepjot, sašķiebjot vai izliecot un programmā ir iekļauta liela ierāmējumu kolekcija uzrakstu galējam noformējumam. Izmantojiet kādu no jau izveidotajiem fontu veidiem vai izveidojiet savu fontu ar True Type, pārveidojot kādu no Jūsu datorā instalētajiem fontiem izšuvumā.
 
Piemērojiet dizainus dažādiem auduma veidiem, lietojot „stretchiness allowance” (pielaide elastīgumam) un „pull compensation” (izstiepuma kompensācija) funkcijas. Jūs variet izvēlēties auduma veidu un elastīguma pakāpi un MBX v5.0 paveiks pārējo, ieskaitot automātisku izšuvuma pamata nostiprinājuma dūrienu izveidi.
 
MBX Digitizer dizainu galerija - ērta izšūšanas pārlūkprogramma dizainu uzglabāšanai, eksponēšanai un atjaunošanai. Visus Jūsu darbus var saglabāt un sakārtot vienā centrālajā datu bāzē un Jūs vienmēr variet pārlūkot un atlasīt izšuvumus no CD vai izšūšanas kartēm. MBX v5.0 atbalsta lielāko daļu izšūšanas mašīnu formātus un dizainus var konvertēt no viena formāta citā gan individuāli, gan grupās.
 
Ar MBX v5.0 var atvērt un saglabāt sekojošu formātu failus:
JAN, JEF, JEF+, SEW, EMD, EMX, JMT, PES, PEC, HUS, VIP, VIP3, EXP, PCS, PCM, CSD, XXX, DST, EMX.
 
JANOME Digitizer MBX v5.0 piemērota šādām operētājsistēmām:
- Windows XP vai jaunākām