Filcēšanas mašīna FM725 ļauj Jums no jauna atklāt seno filcēšanas mākslu un paplašināt savas radošās iespējas. Šis ļoti darbietilpīgais process nesagādās vairs nekādas grūtības. Neizmantojot diegu, dažu minūšu laikā var savienot vairākas auduma kārtas vai dekoratīvi apdarināt audumu ar dziju, lentītēm, dažādām šķiedrām. Atskabargainas adatas aizķer auduma šķiedras vai dziju un kustoties augšup/lejup virzienā iestrādā tās pamataudumā. Ar FM 725 Jūs variet izveidot neatkārtojamu audumu un gatavo izstrādājumu dekoratīvo apdari. Izbaudiet jaunrades procesu un iespējas!


Lasiet aprakstu par šo produktu arī ražotāja mājas lapā »»

5-adatu bloks

5- adatu bloks
Diegu un spolītes vietā šai mašīnai ir atskabargainas adatas, kuras aizķer auduma vai dzijas šķiedras un iestrādā tās pamataudumā. Janome 5-adatu bloks samazina iespēju salauzt adatas, īpaši strādājot ar vairākām auduma kārtām.

   

Adatu plāksnīte

Adatu plāksnīte
Piecu caurumiņu adatu plāksnīte notur audumu vietā un palīdz adatām caurdurt auduma kārtas.

   

Plūksnas uzkrājumu tvertne

Plūksnas uzkrājumu tvertne
Plūksnas uzkrājumu tvertne ir viegli un vienkārši iztīrāma. Tā arī aizsargā mašīnas motoru no plūksnas un auduma pārpalikumiem.

   

„Brīvā pleca” platforma

„Brīvā pleca” platforma
Piederumu kastīte ir noņemama un darba virsmu var pārveidot „brīvā pleca” platformā, lai ērtāk varētu filcēt piedurkņu un bikšu galus vai cilindriskas formas projektus.

   
Pēdiņa un aizsargplāksne

Pēdiņa un aizsargplāksne
Caurspīdīgo pēdiņu var uzstādīt dažādos augstumos, lai filcētu dažāda biezuma un apjoma audumus. Caurspīdīgā aizsargplāksne pasargā Jūsu pirkstus filcēšanas procesa laikā.