1-adatas taisnā dūriena ātrgaitas šujmašīna.

Lasiet aprakstu par šo produktu arī ražotāja mājas lapā »»

Vertikāli novietots kuģītis
Kuģītis novietots vertikāli un tā kustības virziens ir līdzīgs kā svārstam. Šādas sistēmas kuģīša mehānisms parasti ir izveidots elektromehāniskajām šujmašīnām. Šujmašīnām ar vertikālo kuģīti parasti ir mazāks šūšanas ātrums, ierobežots dūriena platuma lielums un lielāka vibrācija šūšanas laikā, salīdzinot ar šujmašīnām, kurām kuģītis novietots horizontāli.
Regulējams dūriena garums - 6mm
Šujmašīnai iespējams uzstādīt Jums nepieciešamo dūriena garumu. Maksimālais dūriena garums - 6mm. 
Šūšana "brīvās pārvietošanas" tehnikā
Iespējams uzstādīt režīmu šūšanai "brīvās pārvietošanas" tehnikā bez speciāli tam paredzētas pēdiņas.
Pagarināta darba virsma - 225 mm
Šujmašīnai ir pagarināta darba virsma pa labi no adatas - 225mm. Tas atvieglo apjomīgu izstrādājumu šūšanas procesu.
Papildus motors spolītes uztīšanai
Lielisks šūšanai patērētā laika ekonomētājs, jo motors spolītes uztīšanai ir atsevišķs un funkcionē neatkarīgi no šujmašīnas motora. 
Ceļa svira
Paceliet pēdiņu ar ceļa sviru, lai šūšanas laikā varētu pieturēt izstrādājumu ar abām rokām. Tas atvieglo šūšanas procesu, īpaši, šujot ļoti garas vīles vai strādājot kviltinga tehnikā.
Biezu un plānu audumu šūšana
Pateicoties iespējai pacelt pēdiņu maksimāli augstu un lielajam adatas caurduršanas spēkam, iespējams kvalitatīvi šūt pat ļoti biezus audumus (džinss, mēteļu audumi, āda) un vairākas auduma kārtas. Arī plānu audumu šūšana nesagādā nekādas grūtības.
Regulējams pēdiņas spiediens
Izmainot pēdiņas spiedienu uz audumu, iespējams kvalitatīvi šūt dažāda biezuma un faktūru audumus.
Šūšana atpakaļgaitā vīles nostiprināšanai
Piespiežot atpakaļgaitas sviru, šujmašīna šuj atpakaļgaitā. Šādā veidā var ātri un vienkārši nostiprināt sašūtās vīles.
Auduma padeves zobiņu atslēgšana
Lai piešūtu pogas, lāpītu vai veidotu dekoratīvo apdari „brīvās pārvietošanas” tehnikā, iespējams atslēgt auduma padeves zobiņus.
Šūšanas ātruma ierobežošana
Uzstādot šūšanas ātruma ierobežotāju pret atzīmi >> vai >, pat spiežot ar lielu spēku uz pedāli, šūšanas ātrums būs samazināts. Šo iespēju parasti izmanto šujot sarežģītas izstrādājuma detaļas vai iesācēji šūšanā.
Diega ievēršanas palīgierīce
Šī palīgierīce nodrošina ātru un vienkāršu diega ievēršanas procesu, neradot ne mazāko piepūli Jūsu acīm.
Automātiska diega nogriešana
Pabeidzot šūšanu, nospiediet diega nogriešanas taustiņu- augšējais un apakšējais diegs tiek nogriezts. Diegu gali tiek izvilkti auduma kreisajā pusē un šujmašīnā palikušie diegu gali ir atstāti tādā garumā, lai varētu uzsākt šūt nākamo vīli. Šo funkciju var arī ieprogrammēt vīles nobeigumā.
Adatas augšējās/apakšējās pozīcijas taustiņš
Šī funkcija ļauj izvēlēties adatas pozīciju pārtraucot šūšanu. Jūs variet norādīt, lai adata paliek augšējā pozīcijā (nākošās vīles uzsākšanai) vai, lai tā paliek audumā (pagriezienos auduma stūrī).
Vienkārša pēdiņas maiņa
Piespiediet sviru pēdiņas aizmugurē un noņemiet pēdiņu. Lai uzstādītu jaunu pēdiņu, novietojiet to zem pēdiņas turētāja un nolaidiet pēdiņas pacēlēju.
Darba virsmas apgaismojums
Lai šūšanas laikā varētu labi pārskatīt šūšanas laukumu, šujmašīnai ir lampiņa darba virsmas apgaismošanai. 
Diega nogriezējs
Šujmašīnas korpusa kreisajā malā ir iebūvēts diega nogriezējs. Pēc vīles nošūšanas audumu pavelk uz aizmuguri, tālāk turpina virzīt uz priekšu, ievadot diegus nogriezējā un nogriež diegus. Šujmašīnā palikušie diegu gali ir atstāti tādā garumā, lai varētu uzsākt šūt nākamo vīli. 
Adatu plāksnīte ar atzīmēm vīles platumam
Līnijas uz adatas plāksnītes palīdz atmērīt vīles pielaiduma platumu. Skaitļi uz adatas plāksnītes norāda attālumu no adatas centrālās pozīcijas līdz pielaiduma atzīmei. Parasti norādītas vīles pielaiduma atzīmes uz adatas plāksnītes ir 5mm, 10mm, 15mm un 20mm. 
Rokturis pārnēsāšanai
Lai šujmašīnu varētu ērti pārvietot, tai ir rokturis. 
Komplektācijā 1 pēdiņa
Šujmašīnas komplektācijā ir 1 standarta pēdiņa šūšanai.